27 трав. 2021

Акція "Батарейка"

В нашому закладі закінчилась акція по збору відпрацьованих батарейок, яка тривала майже рік (з вересня по травень).
20 трав. 2021

День вишиванки у нашій гімназії

Сьогодні учні нашої гімназіі приєдналися до святкування міжнародного дня вишиванки
18 трав. 2021

Участь у національному уроці з правил дорожнього руху

Наш 3 клас в понеділок ,17 травня долучився до національного уроку з ПДР
17 трав. 2021

День Европи у нашій гімназії

15 травня - у День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Учні нашої гімназії також долучилися до цієї події
14 трав. 2021

Всеукраїнський конкурсі «Ми патріоти України»

Команди учнів восьмого та дев’ятого класів (22 учні) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Ми патріоти України».
11 трав. 2021

Покладання квітів

Учнями гімназії було вшановано подвиг борців з нацизмом через покладання квітів на міському меморіалі "Фортеця Вали"
6 трав. 2021

Історія поколінь-2021

Другий сімейний челендж «Історія поколінь-2021» до 76-ї річниці Перемоги над нацизмом від Управління освіти
5 трав. 2021

До всесвітнього дня танцю.

29-го квітня у світі відзначають Всесвітній день танцю. Молодша група хореографічного гуртка гімнізії вітає всіх працівників в цій сфері своїм першим таночком.
30 квіт. 2021

До Всесвітнього дня охорони праці - година онлайн спілкування.

28 квітня – Всесвітній день охорони праці. У 8 класі відбулась онлайн година спілкування приурочена цьому дню.
29 квіт. 2021

До Великодня - гуманітарний вантаж для воїнів АТО

До Великодня сформовано та відправлено гуманітарний вантаж для привітання воїнів АТО з цими величними святами