День Европи у нашій гімназії

17 трав. 2021
15 травня - у День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Учні нашої гімназії також долучилися до цієї події

Не залишились осторонь і учні гімназії імені Олени Журливої. Так, учні 5-9 класів підготували інформаційний стенд «Багатолика Європа», на якому розмістили інформацію про європейські країни та найвідоміші пам’ятки історії. Також долучилися до участі у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі "Європа - це я!". А учні початкової школи стали учасниками рухливих ігор країн Європи та "Казкової вітальні", де під час спілкування познайомилися з казками Г. Андерсена, Братів Грімм, Ш. Перро, А. Екзюпері та ін. Завершився казковий час прочитанням казки Шарля Перро " Кіт у чоботях".