11 квіт. 2019

Cемінар-практикум

10 квітня в гімназії відбувся семінар-практикум для слухачів КЗ "КОІППО імені В.Сухомлинського".
19 бер. 2019

Семінар – практикум для вчителів географії та природознавства

15 березня 2019 року у нашій школі було проведено семінар – практикум для вчителів географії та природознавства з проблеми «Створення простору освітніх можливостей при викладанні географії та природознавства».
22 лют. 2019

Вшанування подвига учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, ми вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.
19 лют. 2019

«Святково – розважальна програма» присвячена Дню Св. Валентина

14 лютого в нашому закладі була проведена «Святково – розважальна програма» присвячена Дню Св. Валентина.
11 січ. 2019

Пробне ЗНО

Порядок проведення, тестові завдання пробного ЗНО та інше.
8 лист. 2018

Акція «Щедрий урожай»

Кропивницька міська організація Червоного Хреста України провела акцію «Щедрий урожай» в нашому закладі.
24 жовт. 2018

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

В межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, приуроченого до 100-річчя В.О. Сухомлинського, в нашому закладі були проведені інтерактивні бібліотечні заходи.
24 вер. 2018

Осінній ярмарок

21.09.2018 в школі відбулося традиційне свято для учнів початкової школи «Ярмарок у нашій оселі, гучний та веселий».
7 вер. 2018

1 вересня

Так розпочався новий навчальний рік в ЗШ І-ІІІ ступенів №3 ім. Олени Журливої.
17 черв. 2018

Урочисте закриття роботи профільних загонів «Літня фітнес-школа 2018».

14 червня 2018 року на базі КЗ « ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Олени Журливої» відбулося урочисте закриття роботи профільних загонів «Літня фітнес-школа 2018».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
16 березня команда школи "Промінчик" зайняла І місце у другому відкритому дружньому чемпіонаті з нетрадиційних інтелектуальних ігор.

Склад команди:
1. Брайко Анна - 5 клас;
2. Кас'ян Євген - 5 клас;
3. Настасієнко Максим - 6 клас;
4. Горбань Анна - 6 клас;
5. Омельченко Надія - 6 клас;
6. Чеголя Андрій - 6 клас (капітан команди).

Керівник команди - вчитель фізики та інформатики Тішкіна О.Ф.

13 грудня 2011 року, на базі нашої школи, відбувся обласний семінар вчителів математики та фізики.
Для учасників семінару було проведено відкриті уроки наступними викладачами:
 - Учитель - спеціаліст вищої категорії, "Учитель - методист" Бик С.С.;
 - Учитель - спеціаліст вищої категорії, "Старший учитель" Левицька М.М.;
 - Учитель - спеціаліст другої категорії Пінчук А.С.;
 - Учитель - спеціаліст другої категорії Тішкіна О.Ф.

Відкритий урок з фізики
Викладач Бик С.С.

Відкритий урок з геометрії
Викладач Левицька М.М.

Відкритий урок з геометрії
Викладач Пінчук А.С.

Відкритий урок з фізики
Викладач Тішкіна О.Ф.

01.11.2011 Розпочався місячник української писемності та мови в ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Докладніше дивіться за активним посиланням: kirovogradschool3.klasna.com/uk/site/shkilne-zhittya.html

31.10.2011.  відбулася нарада при директорові з проблеми адаптації учнів 5го класу до основної школи.
Присутні вчителі, які викладають в 5 класі. Докладніше за посиланням: kirovogradschool3.klasna.com/uk/site/metodichna-robota.html

27.10.2011. відбулися загальношкільні батьківські збори.

Порядок денний

1. Нормативно – правові документи, що регулюють відповідальність батьків за виховання дитини.

2. Про організацію та проведення  ЗНО в 2012 році.

Участь в проведенні батьківських зборів взяла начальник міського управління юстиції Гуріна Л.В. яка ознайомила батьків з нормативно - правовими документами що регулюють відповідальність батьків за виховання дитини і з застосуванням їх на практиці.
Гуріна Л.В. відповіла також на всі запитання батьків і побажала успіхів у вихованні школярів.

17.10 - 28.10. ДЕКАДА ПРИСВЯЧЕНА ВІДЗНАЧЕННЮ 810 РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО.

План проведення декади.

1. Тематична виставка присвячена життю і діяльності Данила Галицького.

2. Створення проектів "Данило - король Русі-України".

3. Проведення виставки - конкурсу малюнків: "Коронація Данила Галицького. Поїздка в Золоту орду."

4. Оформлення інформаційного стенду про життя і творчість Д. Галицького.

5. Проведення круглого столу для старшокласників: "Данило Галицький - найбільша постать в історії Галицько - Волинської держави".

6. Проведення тематичних класних годин на тему: "Єдиний король на українській землі".