28 груд. 2019

Захист проекту "Т.Г.Шевченко та сучасність"

27 листопада у закладі відбувся захист загальношкільного поетично-музичного учнівського проєкту «Т.Г.Шевченко та сучасність»
15 лист. 2019

Підтримка громадської організації "Бім"

Щороку учні нашої школи підтримують громадську організацію "Бім",яка піклується про тварин що потребують допомоги.
11 лист. 2019

Написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту української єдності

8 листопада дев’ятикласники, вчителі та інші працівники закладу долучилися до написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту української єдності
6 лист. 2019

Учнівський концерт до "Дня Вчителя"

05.10.2019 було проведено Учнівський концерт до "Дня Вчителя"
3 лист. 2019

Підсумки благодійного ярмарку

02.10.2019 в гімназії відбулося засідання учнівської ради школи на якому були присутні представники усіх класів та обговорювалися результати осіннього благодійного ярмарку.
28 вер. 2019

Осінній благодійний ярмарок

25 та 27 вересня у нас в гімназії відбувся традиційний благодійний ярмарок.
13 вер. 2019

День Здоров’я

13.09.19 в гімназії в рамках Олімпійського тижня було проведено День Здоров’я.
11 вер. 2019

Єдиний Олімпійський урок

10 вересня в рамках Олімпійського тижня відбувся традиційний Єдиний Олімпійський урок, на який були запрошені представники НОК України , спортивних шкіл та управління освіти
3 вер. 2019

День знань 2019

02.09.2019 традиційно в гімназії відбулась урочиста лінійка, під час якої представили першокласників та привітали учнів й педагогів з Днем Знань
11 квіт. 2019

Cемінар-практикум

10 квітня в гімназії відбувся семінар-практикум для слухачів КЗ "КОІППО імені В.Сухомлинського".

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
16 березня команда школи "Промінчик" зайняла І місце у другому відкритому дружньому чемпіонаті з нетрадиційних інтелектуальних ігор.

Склад команди:
1. Брайко Анна - 5 клас;
2. Кас'ян Євген - 5 клас;
3. Настасієнко Максим - 6 клас;
4. Горбань Анна - 6 клас;
5. Омельченко Надія - 6 клас;
6. Чеголя Андрій - 6 клас (капітан команди).

Керівник команди - вчитель фізики та інформатики Тішкіна О.Ф.

13 грудня 2011 року, на базі нашої школи, відбувся обласний семінар вчителів математики та фізики.
Для учасників семінару було проведено відкриті уроки наступними викладачами:
 - Учитель - спеціаліст вищої категорії, "Учитель - методист" Бик С.С.;
 - Учитель - спеціаліст вищої категорії, "Старший учитель" Левицька М.М.;
 - Учитель - спеціаліст другої категорії Пінчук А.С.;
 - Учитель - спеціаліст другої категорії Тішкіна О.Ф.

Відкритий урок з фізики
Викладач Бик С.С.

Відкритий урок з геометрії
Викладач Левицька М.М.

Відкритий урок з геометрії
Викладач Пінчук А.С.

Відкритий урок з фізики
Викладач Тішкіна О.Ф.

01.11.2011 Розпочався місячник української писемності та мови в ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Докладніше дивіться за активним посиланням: kirovogradschool3.klasna.com/uk/site/shkilne-zhittya.html

31.10.2011.  відбулася нарада при директорові з проблеми адаптації учнів 5го класу до основної школи.
Присутні вчителі, які викладають в 5 класі. Докладніше за посиланням: kirovogradschool3.klasna.com/uk/site/metodichna-robota.html

27.10.2011. відбулися загальношкільні батьківські збори.

Порядок денний

1. Нормативно – правові документи, що регулюють відповідальність батьків за виховання дитини.

2. Про організацію та проведення  ЗНО в 2012 році.

Участь в проведенні батьківських зборів взяла начальник міського управління юстиції Гуріна Л.В. яка ознайомила батьків з нормативно - правовими документами що регулюють відповідальність батьків за виховання дитини і з застосуванням їх на практиці.
Гуріна Л.В. відповіла також на всі запитання батьків і побажала успіхів у вихованні школярів.

17.10 - 28.10. ДЕКАДА ПРИСВЯЧЕНА ВІДЗНАЧЕННЮ 810 РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО.

План проведення декади.

1. Тематична виставка присвячена життю і діяльності Данила Галицького.

2. Створення проектів "Данило - король Русі-України".

3. Проведення виставки - конкурсу малюнків: "Коронація Данила Галицького. Поїздка в Золоту орду."

4. Оформлення інформаційного стенду про життя і творчість Д. Галицького.

5. Проведення круглого столу для старшокласників: "Данило Галицький - найбільша постать в історії Галицько - Волинської держави".

6. Проведення тематичних класних годин на тему: "Єдиний король на українській землі".