11 бер. 2024

#Шевченко210

Гімназисти відзначили 210-ту річницю від дня народження відомого українського письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Шевченка активно й творчо.
6 бер. 2024

Всеукраїнські змагання "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

5-6 березня команда дівчаток взяли участь у другому (міському) етапі всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу. Під час гри наші вихованки проявили себе як згуртована команда з сильним духом волі. В результаті посіли 2 місце. Бажаємо нових спортивних досягнень
14 лют. 2024

День Святого Валентина

Розпочався він романтичними «валентинками-побажаннями» кожному присутньому в гімназії імені Олени Журливої. Усі охочі мали можливість зробити знімок на памʼять біля фотозони. Старшокласники в цей день випробували себе проходячи квест «Усе починається з кохання…». Вони мали змогу самі обрати пару для гри; відгадували пари закоханих героїв відомих творів; вручали неочікуваний подарунок мімікою та жестами один одному; виявляли свою майстерність у танці з кулькою; були дизайнерами креативного фото.
12 лют. 2024

Декади зарубіжної літератури «Територія креативу»

з 12 лютого 2024 року вчителями зарубіжної літератури розпочато Декаду зарубіжної літератури «Територія креативу»
7 лют. 2024

Волонтерська діяльність

Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції.
7 лют. 2024

проєкт «Брама»

Зустріч з представниками кіберполіції
6 лют. 2024

День безпечного Інтернету

Сьогодні до Дня безпечного Інтернету здобувачі освіти 5 класу разом з вчителем інформатики Оленою Тішкіною перевірили свої знання у вікторини "Безпечний Інтернет". В 6 класі психологом гімназії Марією Московщук була проведена година спілкування "На гребені хвилі в цифровому океані". А представники шкільного парламенту долучилися до командної вікторини "Safer Internet Day 2024".
29 січ. 2024

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: "Здоров'я - це благо, дане нам природою..."

з 26 січня по 02 лютого 2024 року
22 січ. 2024

День Соборності України

Другий семестр у гімназії імені Олени Журливої розпочався святково, тому що 22 січня - День Соборності України. Діти та вчителі долучилися до створення ланцюжка єдності, провели виховні заходи та виконали інтерактивні вправи. Кожен мав змогу показати свою любов до рідної країни!
22 груд. 2023

Новорічні перегони

Дружба, спорт та новорічний настрій об'днали гімназистів, вчителів та батьків