7 лют. 2023

7 лютого 2023 року - Міжнародний День Безпеки в Інтернеті
1 лют. 2023

Допоможемо військовим разом!

Учні та педагоги гімназії організували збір матеріалів для виготовлення окопних свічок.
1 лют. 2023

Відзначення Національного банку України

Учнівський та педагогічний колектив отримали відзнаку від Національного банку України за участь у всеукраїнській освітній ініціативі "Марафон добрих справ".
20 січ. 2023

Засідання МО класних керівників

класні керівники гімназії розглянули нагальні питання, щодо активних форм та методів в організації виховної роботи
19 січ. 2023

Семінар "Європейський досвід організації освітнього процесу у середній школі Польщі та Норвегії"

порівняльний аналіз організації освітнього процесу в Польщі та Норвегіії
10 січ. 2023

Заняття з інформаційної безпеки

На минулому тихні у гімназії були проведенні заняття з інформаційної безпеки для викладачів та адміністрації закладу
2 січ. 2023

КОЛОСОК для ЗСУ

Учні гімназії (і ті, що навчаються за кордоном, на очному і дистанційному навчанні : 1, 5, 6, 7 класи) та їхні батьки, взяти участь у конкурсі «КОЛОСОК для ЗСУ».
27 груд. 2022

Майстер клас для вчителів

Майстер клас "Використання цифрових сервісів в умовах дистанційного і змішаного навчання"
22 груд. 2022

Привітання воїнів ЗСУ з новорічними та різдвяними святами

Учасники навчально-виховного процесу гімназії імені Олени Журливої підготували воїнам ЗСУ Різдвяні подарунки з побажаннями від учнів та виготовленими власноруч на уроках праці оберегами. Гімназисти також підготували для захисників колядки, щедрівки, новорічні пісні!
20 груд. 2022

Шануємо українські традиції. Колядки,щедрівки, вистави традиційного святкування різдвяних свят в гімназії.

Гімназія імені Олени Журливої. Гамірно сьогодні було в актовій залі .Тут зібрались діти,їх батьки, працівники закладу.Звучали колядки та щедрівки. Гімназисти згадали як наші дідусі та бабусі святкували Різдвяні свята