30 лист. 2023

Всесвітній день домашніх тварин

Молодші гімназисти висвітлили свої світлинами зі своїми домашніми улюбленцями. А здобувачі 5 та 6 класів долучилися до Всеукраїнського флешмобу "Лапка підтримки"
30 лист. 2023

Засідання педагогічної ради

На засіданні педагогічної ради були розглянуті важливі питання
29 лист. 2023

Моніторинг стану харчування в закладі освіти

29 листопада 2023 року у Комунальному закладі «Гімназія імені Олени Журливої Кропивницької міської ради» відбувся моніторинг стану харчування в закладі головним спеціалістом управління освіти Кропивницької міської ради Сидоренко І.П. та головним спеціалістом Головного управління Держпродспожив служби в Кіровоградській області Третяк Т. О. Надані рекомендації будуть враховані в роботі.
16 лист. 2023

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

І етап XXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
14 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

14 листопада 2023 року до тижня безпеки дорожнього руху, проведено відкритий урок щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму із залученням представників патрульної поліції (5 – 9 класи)
13 лист. 2023

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра …»

Голова учнівського самоврядування, учениця 8 класу Купрієнко Вікторія та її помічники Сірач Аліса та Сєдов Богдан провели для здобувачів освіти гімназії дайджест тижня безпеки життєдіяльності.
2 лист. 2023

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

Фахова компетентність учителя як важлива умова при впровадженні нових Державних стандартів у закладі освіти
1 лист. 2023

"Солов'їне шоу"

Розважальна гра знавців української мови "Солов'їне шоу"
30 жовт. 2023

Майстер-клас з виготовлення оберегів для воїнів ЗСУ

На завершення місячника шкільних бібліотек у гімназії імені Олени Журливої бібліотекарем Оленою Гуцало було проведено майстер-клас з виготовлення оберегів для воїнів ЗСУ.
27 жовт. 2023

79-та річниця визволення України від нациських загарбників

27 жовтня в гімназі імені Олени Журливої відбулися заходи присвячені 79-й річниці визволення України від нациських загарбників (28 жовтня 1944 року). Були проведенні з учнями тематичні години спілкування, урок пам'яті жертвам нацизму.