6 бер. 2023

9 березня – день народження Тараса Григоровича Шевченка

В гімназії була проведена літературна гра - квест "Шевченкіана степова"
1 бер. 2023

Міжнародний День котиків

Цікаво, емоційно, захопливо учні та учениці Гімназії імені Олени Журливої провели Міжнародний День котиків.
21 лют. 2023

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Гімназисти готувалися до свята. До вашої уваги робота вчителя зарубіжної літератури й учениці 7 класу Кравченко Поліни.
20 лют. 2023

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в гімназії імені Олени Журливої вшанували память загиблих під час Революції Гідності.
16 лют. 2023

Інтелектуальні ігри "Прометей"

з 16 лютого відбулися серія ігор інтелектуального клубу «Прометей» серед 5-6 класів та 7-9 класів.
15 лют. 2023

Наближаємо перемогу разом!

Наша волонтерська допомога
14 лют. 2023

Розважальний захід до Дня Святого Валентина

14 лютого в гімназії імені Олени Журливої відбулася конкурсно-розважальна програма до Дня Святого Валентина
13 лют. 2023

Співпрацюємо з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є.Маланюка

Майстер- клас по виготовленню вітальних листівок
9 лют. 2023

Всеукраїнська акція "Годівничка"

Ми - учасники Всеукраїнської акції "Годівничка"
8 лют. 2023

«Разом до найкращого Інтернету!»

Учнівський парламент гімназії імені Олени Журливої взяли участь у заходах парламенту дітей міста Кропивницького до Дня безпечного Інтернету.