Міжнародний День котиків

1 бер. 2023

Цікаво, емоційно, захопливо учні та учениці Гімназії імені Олени Журливої провели Міжнародний День котиків. Любов до котів в усьому світі виявилася настільки великою, що їх власники просто не могли обійтися без спеціального свята для своїх вусатих і смугастих улюбленців. В результаті щороку 1 Березня в дуже багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день котів, який об'єднує мільйони власників цих тварин по всьому світу. Популярність свята пояснюється перш за все тим, що кішки споконвіку були й залишаються найпопулярнішими домашніми тваринами у всьому світі: близько 80% всіх жителів Землі тримають домашніх тварин, і більше половини з них віддали свою перевагу саме кішкам. Учні 5 і 6 класів вирішили вшановувати цих тварин 1 Березня, провівши виховний захід присвячений кішечкам. Діти залюбки розповідали про своїх улюбленців, ділились світлинами, підготували цікаві факти про цих тваринок. Саме з 1 Березня розпочинається акція «Нарру М’яу для Мурчика» в якій наш заклад бере участь. Під час якої збирається корм, ліки, виготовляються лежачки та іграшки для кішок, що знаходяться в притулках для тварин.