25 вер. 2023

Екологічна акція «Кришечки здавайтесь»

Учні та учениці гімназії активно долучилися до екологічної акції «Кришечки здавайтесь» . Зібрали та передали кришечки в освітньо-культурний простір «Гончаренко центр» -організатору. Було зібрано 13,5 кілограм кришечок , найбільшу кількість зібрали 2, 4-Б, 5, 6 та 9 класи. Оголошується подяка активним учасникам учнівського самоврядування гімназії Кравченко Поліні, Сірач Алісі, Лимарю Руслану, Ткалічу Івану, Снопок Анастасії за організацію акції. Дякуємо всім учасникам акції!
21 вер. 2023

21 вересня - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Сьогодні у цей день учні та учениці гімназії імені Олени Журливої взяли участь у конкурсі малюнків та в акції «Голуб миру». На символічних паперових голубах діти висловили свої мрії про закінчення війни та мирне життя.
15 вер. 2023

Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту

У гімназії з 11 по 15 вересня відбулися спортивні заходи до Олімпійського тижня та Дня фізичної культури та спорту: спортивний квест серед молодших школярів та змагання з футболу серед учнів 5-9 класів. Також виконувалися різноманітні види вправ на уроках фізичної культури.
1 вер. 2023

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК 2023 - 2024

Вітаємо з початком нового навчального року!
9 черв. 2023

Звіт директора

В Гіназії імені Олени Журливої відбуся традиційний звіт директора
1 черв. 2023

Табір літнього відпочинку

1 вересня розпочав свою роботу шкільний табір літнього відпочинку.
31 трав. 2023

Останній дзвоник в Гімназії імені Олени Журливої

Урочисто на шкільному подвір'ї відбулося Свято останнього дзвоника.
5 трав. 2023

Благодійна акція "Подаруй українську книгу!"

Учні та учениці гімназії долучилися до збору книг українською мовою для дітей, які на даний час вимушені жити за кордоном.
19 квіт. 2023

День Землі

Всеукраїнській фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвяченому всесвітньому Дню Землі на тему: "Земля для нас та для нащадків".
27 бер. 2023

Міжнародний день театру

Бібліотечні уроки до Міжнародного дня театру