20 жовт. 2021

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет»

Учні гімназії під керівництвом вчителя інформатики Тішкіної Олени Федорівни традиційно взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет» від проєкту «На Урок»
13 жовт. 2021

Екскурсія до Музею Бойової Слави

11 та 12 жовтня наші учні відвідали Музей Бойової Слави 3-го окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго
11 жовт. 2021

Профілактика булінгу серед учнів гімназії

З метою уникнення булінгу серед учнів, було проведено заняття з 5 класом, для того, щоб вони відчули, що таке згуртованість, за допомогою тренінгу "Ми дружна команда".
11 жовт. 2021

Бібліотечні уроки до Дня українського козацтва.

До Дня українського козацтва для учнів початкової школи гімназії Чернецькою Наталією Борисівною було проведено бібліотечні уроки на тему: "Славні козаки".
11 жовт. 2021

Бібліотечні уроки до Дня українського козацтва.

До Дня захисника України

11 жовтня в гімназії імені Олени Журливої відбулася урочиста година спілкування, присвячена захисникам Донецького аеропорту
8 жовт. 2021

Благодійність

Доброю традицією нашої гімназії є організація благодійних ярмарків. Цьогорічний шкільний ярмарок зібрав суму в кількості 2335 гривень 60 копійок.
28 вер. 2021

Педагогічні читання

27 вересня в гімназії імені Олени Журливої відбулися педагогічні читання, присвячені до Дня народження В.О. Сухомлинського.
24 вер. 2021

Осінній благодійний ярмарок "Завітала Осінь на Кіровоградщину"

24 вересня у нас в гімназії був проведений традиційний осінній ярмарок на якому були представлені не тільки дари осені, але й різноманітні сувеніри, виготовлені власноруч учнями закладу.
17 вер. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 13 - 17 вересня учні гімназії стали активними учасниками заходів в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності «Вивчаємо,знаємо, виконуємо!»