28 квіт. 2021

Лекція щодо попередження захворюваності на туберкульоз

Сестра медична Петкова провела лекцію щодо попередження захворюваності на туберкульоз
26 квіт. 2021

Bиховні години на тему: "Чорнобиль – біль України"

До 35-х роковин катастрофи на ЧАЕС в гімназії імені Олени Журливої були проведені виховні години на тему: "Чорнобиль – біль України",
23 квіт. 2021

«Хліб - всьому голова»

Триває робота над STEM-проєктом «Хліб - всьому голова».
19 квіт. 2021

Обережно: туберкульоз!

Інформація до міжнародного дня боротьби з туберкульозом.
12 квіт. 2021

Хліб усьому голова

Педагогами закладу було прийняте рішення про впровадження проекту «Хліб усьому голова»
8 квіт. 2021

7 квітня - всесвітній День здоров'я.

Гімназія імені Олени Журливої приднується до міського челенджу всесвітнього Дня здоров'я.
7 квіт. 2021

"Хліб - всьому голова"

В гімназії імені Олени Журливої триває робота над STEM-проєктом"Хліб - всьому голова".
6 квіт. 2021

семінар -практикум "Формувальне оцінювання - шлях до успішного навчання"

06 квітня 2021 року в закладі відбувся семінар -практикум "Формувальне оцінювання - шлях до успішного навчання"
27 бер. 2021

Участь у змаганнях "Cool games"

27 березня на базі Наукового ліцею проходив міський етап змагань "Cool games".Учні гімназії представляли навчальний заклад у середній віковій категорії.
25 бер. 2021

Проєкт «Ревізор»

24 березня за участю учнівського самоврядування гімназії розпочатий проєкт «Ревізор».