18 січ. 2021

Наші вітання

Вітаємо Пінчук Анну Сергіївну, вчителя математики гімназії імені Олени Журливої, за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі!
20 груд. 2020

МІСЬКИЙ КОНКУРС "ЛІДЕР РОКУ - 2020"!

Вітаємо Загоровську Христину з достойною перемогою в міському конкурсі парламенту дітей міста Кропивницького "Лідер року - 2020" у номінації "Креативний лідер"!
19 груд. 2020

Участь в інтерактивних онлайн - конкурсах

Минулого тижня учні гімназії стали активними учасниками інтерактивних дистанційних конкурсів «День Гідності та Свободи» і «Безпечний інтернет», які розміщені на освітній платформі " На урок".
19 груд. 2020

Проект "Біоетика"

Протягом двох тижнів в гімназії імені Олени Журливої тривав освітній проект "Біоетика",який запровадив Благодійний фонд «Щаслива лапа». Учні закладу взяли активну участь в цікавих та пізнавальних заходах.
18 груд. 2020

Участь у Всеукраїнському молодіжному онлайн - форумі

18 грудня психолог гімназії Дирда Юлія Юріївна та координатор учнівського самоврядування Лопатюк Катерина Олександрівна стали учасниками Всеукраїнського молодіжного онлайн - форуму
15 груд. 2020

Працюємо в музеї гімназії

15 грудня учні 5 класу гімназії вивчали історичні джерела на прикладі експонатів шкільного музею.
10 груд. 2020

10 грудня- Міжнародний день прав людини.

Вивчаємо Конституцію України
9 груд. 2020

9 грудня учнівський актив «Гімназії імені Олени Журливої» став учасником онлайн конференції на тему: «Права дитини в системі кримінального правосуддя. Конвенція ООН, міжнародні стандарти та національне законодавство».
8 груд. 2020

#16днівпротинасильстваКроп2020

Учні гімназії імені Олени Журливої в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» долучилися до флешмобу з протидії насильства.
6 груд. 2020

Всеукраїнський музичний фестиваль "На крилах гармонії"

Учениця 5 класу Жилун Марія отримала Диплом лауреата І премії XI Всеукраїнського фестивалю "На крилах гармонії", який відбувся в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. Вітаємо! Керівник Володарська П.Б.