13 вер. 2019

День Здоров’я

13.09.19 в гімназії в рамках Олімпійського тижня було проведено День Здоров’я.
11 вер. 2019

Єдиний Олімпійський урок

10 вересня в рамках Олімпійського тижня відбувся традиційний Єдиний Олімпійський урок, на який були запрошені представники НОК України , спортивних шкіл та управління освіти
3 вер. 2019

День знань 2019

02.09.2019 традиційно в гімназії відбулась урочиста лінійка, під час якої представили першокласників та привітали учнів й педагогів з Днем Знань
11 квіт. 2019

Cемінар-практикум

10 квітня в гімназії відбувся семінар-практикум для слухачів КЗ "КОІППО імені В.Сухомлинського".
19 бер. 2019

Семінар – практикум для вчителів географії та природознавства

15 березня 2019 року у нашій школі було проведено семінар – практикум для вчителів географії та природознавства з проблеми «Створення простору освітніх можливостей при викладанні географії та природознавства».
22 лют. 2019

Вшанування подвига учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, ми вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.
19 лют. 2019

«Святково – розважальна програма» присвячена Дню Св. Валентина

14 лютого в нашому закладі була проведена «Святково – розважальна програма» присвячена Дню Св. Валентина.
11 січ. 2019

Пробне ЗНО

Порядок проведення, тестові завдання пробного ЗНО та інше.
8 лист. 2018

Акція «Щедрий урожай»

Кропивницька міська організація Червоного Хреста України провела акцію «Щедрий урожай» в нашому закладі.
24 жовт. 2018

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

В межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, приуроченого до 100-річчя В.О. Сухомлинського, в нашому закладі були проведені інтерактивні бібліотечні заходи.