17 вер. 2021

Олімпійський Тиждень в гімназії

З 13 - 17 вересня в гімназії імені Журливої відбувся Олімпійський Тиждень .
17 вер. 2021

13-17 вересня Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 13 - 17 вересня, в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Вивчаємо,знаємо, виконуємо!», учні гімназії вивчали та повторювали правила дорожнього руху, правила поведінки в транспорті, перевіряли свої знання щодо дорожніх знаків, брали участь у виставках малюнків на задану тематику, читали оповідання та переглядали відео. Перевірити свої знання могли взявши участь у вікторинах "Я знаю правила дорожнього руху","Правила дорожнього руху для водіїв і пасажирів" ,"Культура поведінки пішоходів" та ін.
10 вер. 2021

Бракеражна комісія гімназії перевіряла стан харчоблоку

10 вересня, бракеражна комісія гімназії імені Олени Журливої перевірила санітарно – гігієнічний стан харчоблока. Під час перевірки встановлено, що місця зберігання продуктів відповідають встановленим нормам, продукти відповідають терміну придатності.
9 вер. 2021

Зустріч з представниками підрозділу патрульної поліції

Сьогодні, до молодших школярів гімназії завітали представники підрозділу патрульної поліції міста. Під час спілкування діти повторили правила дорожнього руху, вивчали дорожні знаки, дізналися про користь світловідбивних стрічок на одязі і як це впливає для безпеки на дорогах. Дякуємо підрозділу патрульної поліції за співпрацю!
7 вер. 2021

Dизначено контактною особою

Кузьміну Марію Романівну – практичного психолога, соціального педагога визначено контактною особою, до якої можна звернутись у разі дитячого та дорослого насильства.
3 вер. 2021

День знань у 9 класі

Святкування та вітання з днем знань - 9 клас.
1 вер. 2021

Святкуємо День Знань!

Урочисто, зворушливо розпочався новий навчальний рік для учнів гімназії імені Олени Журливої.
31 серп. 2021

Педагогічна рада педпрацівників гімназії.

30.06.2021 відбулася педагогічна рада педпрацівників гімназії.
29 серп. 2021

Засідання МО класних керівників

28.08.2021 року відбулось засідання методичного об’єднання класних керівників гімназії.
9 черв. 2021

Рух - це здорово!

В гімназії 08.06.2021 року відбувся Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед учнів 1- 8 класів "Рух - це здорово!"