31 січ. 2022

Тиждень безпеки життєдіяльності "Здоров'я - запорука успіху"

В гімназії пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності "Здоров'я - запорука успіху"
28 січ. 2022

Чергове засідання інтелектуального клубу "Прометей" нашої гімназії

26 та 27 січня 2022 року відбулося чергове засідання інтелектуального клубу "Прометей".
24 січ. 2022

День єднання

21 січня у нашій гімназії було проведено День єднання
21 січ. 2022

Візит Шкільних офіцерів поліції

17 січня 2022 року до ГІМНАЗІЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ЖУРЛИВОЇ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ були запрошені Шкільні офіцери поліції.
14 січ. 2022

Наші колядки 2022

Учні нашої гімназії підготували виступи до народного святкування.
30 груд. 2021

Зимове меню.

Невеличкий фотозвіт про передсвяткове меню їдальні гімназії.
29 груд. 2021

Учнівські вітання з різдвяними і новорічними святами!

Представник учнівського парламенту гімназії імені Олени Журливої - Савко Марина та міський парламент дітей вітає всіх учнів, батьків, учителів з різдвяними і новорічними святами!
28 груд. 2021

Новорічна композиція

Творча група гімназії, представила свої новорічні роботи на міському етапі Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" та отримали призові місця.
24 груд. 2021

Зимовий проект з підкормки пташок.

Учні гімназії розпочали реалізацію проекту з підкормки птахів що зимують в нашому краї.
15 груд. 2021

Захист STEM проєкту "Про що мовчать дерева?"

15 грудня 2021 року в гімназії відбувся завершальний етап загальношкільного проєкту "Про що мовчать дерева?", під час якого гімназисти підвели підсумки своєї діяльності над проєктом.