6 груд. 2021

Семінар-практикум "Цифрові інструменти сучасного вчителя"

В гімназії імені Олени Журливої Кропивницької міської ради відбувся семінар-практикум "Цифрові інструменти сучасного вчителя як засіб активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти НУШ в умовах змішаного навчання".
2 груд. 2021

"Прометей" - природничо-математична гра

1 грудня 2021 року відбулася природничо-математична гра серед 5-6 та 7-9 класів.
25 лист. 2021

Участь в акції "Помаранчевий ґудзик".

Учні та класний керівник 9 класу гімназії імені Олени Журливої, в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" долучилися до участі в акції "Помаранчевий ґудзик"
22 лист. 2021

Літературна кав'ярня

17 жовтня в гімназії ім. О. Журливої відбулося засідання літературної кав'ярні присвячене вчительці поетесі Олені Журливій.
12 лист. 2021

Розпочав роботу інтелектуальний клуб «Прометей»

11 листопада 2021 року розпочав свою роботу інтелектуальний клуб «Прометей» гімназії.
11 лист. 2021

Участь в міському конкурсі "Лідер року"

Другий рік поспіль актив нашої гімназії бере участь в міському конкурсі "Лідер року!"
10 лист. 2021

Декада, присвячена Дню Української Писемності

В гімназії імені Олени Журливої розпочалася декада, присвячена Дню Української Писемності .
5 лист. 2021

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 1-5 листопада в гімназії відбувся Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: Добрий і злий сірничок
25 жовт. 2021

STEAM-проєкт

В гімназії імені Олени Журливої розпочалась робота над загальношкільним проєктом "Про що мовчать дерева?", який спрямовано на формування в учнів екологічного мислення, виховання особистості, відповідальної за стан навколишнього середовища, розвиток громадської позиції.
20 жовт. 2021

Під час осінніх канікул

Під час осінніх канікул вчителі активно займаються самоосвітою, зокрема опановують секрети роботи в онлайн-середовищі