24 бер. 2021

Pасідання інтелектуального клубу "Прометей"

24 березня 2021 року відбулося чергове засідання інтелектуального клубу "Прометей" в форматі суспільно-філологічної гри.
22 бер. 2021

Засідання педагогічної ради

В гімназії відбулось чергове засідання педагогічної ради
22 бер. 2021

Творчий звіт учителів гімназії

Під час методичного заходу "Творчий портрет учителя" відбувся творчий звіт учителів гімназії.
16 бер. 2021

Eкологічний мікс «Секрети води»

10 березня 2021 року представники Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка провели для учнів 7 класу екологічний мікс «Секрети води»
12 бер. 2021

МІСЯЧНИК МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

Відповідно до плану методичної роботи закладу на 2020/2021 навчальний рік та з метою підвищення рівня професійної майстерності, упровадження та поширення в практичну діяльність передового педагогічного досвіду, максимальне розкриття творчого потенціалу кожного вчителя, використовуючи методи компетентнісного підходу до організації освітньо-виховного процесу, протягом лютого місяця в гімназії було проведено Місячник методичної роботи
26 лют. 2021

Урок "Ми - герої безпеки в Інтернеті"

24 лютого для учнів 4 класу був проведений урок "Ми - герої безпеки в Інтернеті"
24 лют. 2021

Ми - герої безпеки в Інтернеті

24 лютого сихолог закладу Дирда Ю. Ю. провела урок для учнів 4 класу «Ми - герої безпеки в Інтернеті».
23 лют. 2021

Розвивальна гімнастика з учнями 5 класу

23 лютого психологом закладу була проведена розвивальна гімнастика з учнями 5 класу.
17 лют. 2021

Система роботи класного керівника по формуванню в учнів культури поведінки та спілкування. (матеріали педагогічної ради від 16.02.2021р.)

16 лютого 2021 року під час засідання педагогічної ради був проаналізований рівень вихованості учнів закладу.
16 лют. 2021

Зустріч з ветераном