5 груд. 2020

Конкурс "Український сувенір"

Вітаємо ученицю 5 класу Кравченко Поліну за зайняте ІІІ місце в міському етапі виставки - конкурсі "Український сувенір"в номінації " Традиційна образотворча іграшка"! Керівник Осташкова В.А.
4 груд. 2020

Міський конкурс учнівської творчості

Вітаємо учня 9 класу Ткаченко Дениса за зайняте ІІ місце в міському етапі обласного конкурсу учнівської творчості "Історія формування державних символів України,їхнього значення і використання в Україні.
28 лист. 2020

День памяті жертв Голодомору 1932 - 1933 років

Пам'ятаємо.
27 лист. 2020

Вшанування жертв Голодомору 1932 - 1933 років

1932-1933 роки. Гіркі і сумні сторінки в історії українського народу. Ми пам'ятаємо і вшановуємо жертв голодомору. В гімназії імені Олени Журливої було проведено інформаційну хвилинку для наймолодших учнів.
27 лист. 2020

Для учнів 9 класу Гімназії імені Олени Журливої був проведений захід «Живи вільно», який мав на меті запобігання ризику втягнення молоді до ситуацій торгівлі людьми шляхом підвищення психологічної готовності молоді протистояти викликам, які можуть призвести до потрапляння в ситуації експлуатації. #16днівпротинасильстваКроп2020
26 лист. 2020

Всеукраїнська акція " 16 днів проти насилля"

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Офіційно цей день був оголошений у 1999 році Генеральною Асамблеєю ООН.
26 лист. 2020

Благодійна акція

Збір кормів
25 лист. 2020

Тиждень Толерантності

Учні гімназії стали активними учасниками Тижня Толерантності
24 лист. 2020

Декада української мови та писемності

В рамках декади української мови та писемності в закладі відбулася літературна онлайн - гра
19 лист. 2020

ХІ засідання інтелектуального клубу «Прометей».

18 листопада 2020 року в КЗ «Гімназія імені Олени Журливої» розпочалося ХІ засідання інтелектуального клубу «Прометей».