27 лист. 2020
Для учнів 9 класу Гімназії імені Олени Журливої був проведений захід «Живи вільно», який мав на меті запобігання ризику втягнення молоді до ситуацій торгівлі людьми шляхом підвищення психологічної готовності молоді протистояти викликам, які можуть призвести до потрапляння в ситуації експлуатації. #16днівпротинасильстваКроп2020

Зображення може містити: одна або кілька осіб, текст «TEMA експлуатац людини торгвля людьми це злочин та порушення прав людини, що влючае в себе вербування, контроль та використання людей задля отримання вигоди від ix експлуатацй. використовуючи силу, обман та манпуляцй, людей по всьому світу в 21- му сторичча продають та купують проти ix волi̇. #проти торгівллюдьми паи дй»