18 лист. 2020

Конкурс "Колосок"

Учні гімназії імені Олени Журливої стали учасниками традиційного Всеукраїнського конкурсу "Колосок",який передбачає поглибити знання з біології та природознавства і перевірити себе. Було цікаво випробувати себе та позмагатися! Керівник організації конкурсу в закладі Паталаха Людмила Анатоліївна.
9 лист. 2020

9 листопада - День української писемності та мови

з 9 листопада в гімназії імені Олени Журливої учні 9 класу та педагоги закладу стали учасниками Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Триває декада української писемності та мови.
9 лист. 2020

Навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності/

У комунальному закладі «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради міста Кропивницького» було організовано навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності для новоприйнятих працівників закладу,
8 жовт. 2020

Електронна реєстрація першачків

Відкрита електронна реєстрація учнів до 1 класу 2021-2022 навчального року.
1 жовт. 2020

Педагогічні читання

Цього тихня у нашій школі відбулися педагогічні читання. На захід була запрошена Калініченко Надія Андріївна
25 вер. 2020

Вивчаємо online-сервіси для проведення змішаного та дистанційного навчання.

23 вересня 2020 року в закладі відбувся семінар-практикум на тему «Використання Google Meet в освітній діяльності»
4 вер. 2020

Cемінар – практикум nz.ua

4 вересня 2020 року в закладі відбувся семінар – практикум для викладачів на тему «Використання порталу «Нові знання» nz.ua».
3 лип. 2020

Увага - конкурс!

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради міста Кропивницького» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.
26 трав. 2020

Профорієнтація

Профорієнтаційне відео від н.з. «Кіровоградський інститут розвитку людини» та «Центральноукраїнський юридичний коледж» університету «Україна».
25 трав. 2020

Проведення тижнів знань безпеки життєдіяльності

Проведення 18 - 22 травня тижнів знань безпеки життєдіяльності на теми: «Щоб не трапилось біди,обережним будь завжди!", "Рушаєш у дорогу чи далеку путь – про правила дорожні не забудь!" (план - сітка).