22 лют. 2018

Перемога ЗШ №3 імені Олени Журливої на обласному конкурсі екологічних проектів.

Цьогоріч учень 9 класу ЗШ №3 імені Олени Журливої Потєхін Антон виборов почесне перше місце з науково-дослідницькою роботою «Вплив магнітного поля на живі організми».
20 лют. 2018

Урок – тренінг «Авторське право та його дотримання».

16 лютого за сприяння ГО «ФЛОРА» для учнів 8 класу було проведено урок – тренінг «Авторське право та його дотримання».
19 лют. 2018

День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
8 лют. 2018

Зустріч учнів 6 та 9 класів з інспекторами УПП

У КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 імені Олени Журливої » 07.01.2018 у межах «Тижня безпечного Інтернету» відбулась зустріч учнів 6 та 9 класів з інспекторами УПП у м.Кропивницький.
7 лют. 2018

Cемінар- практикум для вчителів математики

На базі КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів імені Олени Журливої» 31 січня 2018 року відбувся семінар- практикум для вчителів математики, які проходять курси підвищення кваліфікації при КЗ «КОУППО імені Василя Сухомлинського».
7 лют. 2018

Cемінар вчителів української мови та літератури

29 січня 2018 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Олени Журливої» відбувся семінар вчителів української мови та літератури міста Кропивницького.

Зустріч з студентом Медичного Університету – Джоном Хеллером

На базі КЗ «ЗШ І – ІІІ ступенів № 3 імені Олени Журливої » 29.01.2018 відбулась зустріч учнів 6 класу з студентом Медичного Університету – Джоном Хеллером .
26 січ. 2018

Зустріч з представниками Патрульної поліції

25.01.2018 відбулась зустріч учнів школи з представниками Патрульної поліції міста Кропивницький
25 січ. 2018

Флешмоб до Дня Соборності України.

22 січня учні нашої школи стали учасниками флешмобу , присвяченому Дню Соборності України.
28 груд. 2017

Благодійний ярмарок

19 січня 2017 року,за доброю традицією, в чудовий День Святого Миколая, в нашій школі був організований благодійний ярмарок .