7 вер. 2018

Так розпочався новий навчальний рік в ЗШ І-ІІІ ступенів №3 ім. Олени Журливої.
17 черв. 2018

Урочисте закриття роботи профільних загонів «Літня фітнес-школа 2018».

14 червня 2018 року на базі КЗ « ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Олени Журливої» відбулося урочисте закриття роботи профільних загонів «Літня фітнес-школа 2018».
30 трав. 2018

Наказ про створення апеляційної комісії

Начальником управління освіти Л. Костенко видано наказ № 315/о "Про створення апеляційної комісії"
18 трав. 2018

Всесвітній день вишиванки.

17.05.2018 КЗ «ЗШ №3 ім. Олени Журливої» долучилась до Всесвітнього дня вишиванки.
14 трав. 2018

Участь КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №3 імені Олени Журливої» у виставці на фестивалі «Vesnasoft- 2018»

12.05.2018 року наш заклад представляв свою експозицію на виставці фестивалю «Vesnasoft 2018».
26 квіт. 2018

Покладання квітів до пам’ятника жертв Чорнобиля.

Учні КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім.Олени Журливої» 26 квітня поклали квіти до пам’ятника жертв Чорнобиля і вшанували хвилиною мовчання .
25 квіт. 2018

23.04.18 відбувся " Обласний форум “Формування культури та поваги до прав інтелектуальної власності у сучасної молоді”,на базі ГО "Флора".
23 квіт. 2018

Зустріч учнів 3 та 4 класів з офіцером УПП

20 квітня відбулась зустріч учнів 3 та 4 класів з офіцером УПП , Грічнченко В.В..
18 квіт. 2018

День цивільного захисту

17 квітня в нашій школі відбувся День цивільного захисту .
22 бер. 2018

Конкурс «Зіркові голоси»

Хоровий колектив «Степівчанка» нашого закладу отримав призове ІІІ місце на відбірковому етапі конкурсу «Зіркові голоси»