Cемінар вчителів української мови та літератури

7 лют. 2018
29 січня 2018 року на базі КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 імені Олени Журливої» відбувся семінар вчителів української мови та літератури міста Кропивницького.

29 січня 2018 року  на базі  КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3  імені Олени Журливої» відбувся семінар вчителів української мови та літератури міста Кропивницького.

Учасникам семінару був запропонований урок української мови в 6 класі на тему « Особливості будови опису природи. Сполучення в одному пакеті різних типів мовлення ( розповіді й опису), на якому вчитель вищої категорії Слепцова Т.М. продемонстровала приклади використання міжпредметних зв’язків на уроках української словесності ( тема семінару).

Також учителям представили української поетеси, співачки, педагога Олена Журливої «Людина епохи Розстріляного Відродження»

У цьому ж тематичному руслі пройшла  й екскурсія шкільним музеєм, яку підготувала вчитель історії, вчитель вищої категорії Новік С.Б.