Система роботи класного керівника по формуванню в учнів культури поведінки та спілкування. (матеріали педагогічної ради від 16.02.2021р.)

17 лют. 2021
16 лютого 2021 року під час засідання педагогічної ради був проаналізований рівень вихованості учнів закладу.

Одним з найважливіших завдань педагогічного колективу гімназії є виховання в учнів культури поведінки та спілкування. Цілеспрямована, систематична робота з виховання навичок і звичок культурного поведінки починається з приходом дітей у школу.

Треба відзначити, що в багатьох школярів помітне відставання навичок і звичок культурного поведінки від знання відповідних правил. Тому в роботі з учнями треба звертати увагу насамперед на вироблення навичок і звичок поведінки.

Рівень вихованості учнів закладу був проаналізований на педагогічній раді 16 лютого 2021 року, обговорені проблеми щодо дотримання учнями  культурної поведінки, які виникають під час навчально – виховного процесу та намічені шляхи систематичної роботи з учнями у співпраці з батьками.Досягається це систематичним приученням школярів до виконання правил. Для цього необхідна така організація життя в школі, щоб учні постійно накопичували досвід правильних моральних відносин.