Хліб усьому голова

12 квіт. 2021

В житті людини є цінності які є сенсом її життя: мир, воля, любов до рідної землі. В один ряд з цими словами ми можемо поставити слово хліб. Для українського народу хліб - це символ життя, благополуччя, праці. Сучасне покоління дітей втратили відчуття бережливого ставлення до хліба, так як кожен день ми вживаємо хліб на поживу, маючи його щодня на обідньому чи святковому столі. Спостерігаючи за поводженням дітей з хлібом у класі, шкільній їдальні, ми бачимо недбале ставлення до хлібу, а саме: крихти, недоїдання шматків, викидання. Педагогами закладу було прийняте рішення про впровадження проекту «Хліб усьому голова».

Першим етапом роботи над проектом стало: дослідження процесу пророщування зерен пшениці, та користі вживання різних сортів хліба. В цьому етапі взяли участь учні 1-4 класів гімназії.

Ділимося напрацюваннями проходження першого етапу проекту на плакаті з фото.