Екскурсія до Музею Бойової Слави

13 жовт. 2021
11 та 12 жовтня наші учні відвідали Музей Бойової Слави 3-го окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго

11 та 12 жовтня наші учні відвідали Музей Бойової Слави 3-го окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго. Цей музей розпочав створювати підполковник Збройних Сил України Сєнчев Сергій Олексійович, який загинув у 2014 році в зоні АТО. Під час екскурсії діти не тільки познайомилися з історією військової частини, але й на власні очі побачили і могли доторкнутися до військового обладнання, побачили як виглядає справжнє насичення парашутистів, особисті речі військовослужбовців, які виконували бойове завдання на Сході України. Особливе місце в експозиції займає бойовий прапор, простріляний кулями, що майорів на даху Донецького аеропорту. Тут можна було побачити і символічний ключ, що вручався під час його відкриття аеропорту в мирний час.
Ми вдячні військовослужбовцям, що надали нам таку можливість здійснити екскурсію

Переглянути фото можна на сторінці групи