Всеукраїнський конкурсі «Ми патріоти України»

14 трав. 2021

Команди учнів восьмого та дев’ятого класів (22 учні) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Ми патріоти України». Конкурс відбувся під гаслом: "Чи знаєш ти землю, на якій живеш?". Україна - наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. Це закономірне прагнення, адже людині властиве бажання отримувати знання. А які ж ми будемо українці, якщо не знатимемо території, на якій проживаємо та якій завдячуємо усим, що в нас є, не знатимемо їсторії, мови, літератури, географії - тобто не матимемо тих знань, які вирізняють націю, які вказують нам, до якої спільноти ми належимо? Які ж ми патріоти, якщо не розумітимемо, в чому наші досягнення, здобутки та переваги в порівнянні з іншими народами. Україна - наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. Учасники даного конкурсу успішно виконали завдання і отримали хороші результати. Вітаємо переможців конкурсу: Антоненка Артема (9 клас), Загоровську Христину (9 клас), Фідарову Анну (9 клас) , які зайняли І місце. Решта учасників отримали сертифікати за ІІ і ІІІ місце. Дякуємо за участь, вітаємо з перемогою!