До Всесвітнього дня охорони праці - година онлайн спілкування.

30 квіт. 2021

28 квітня – Всесвітній день охорони праці. У 8 класі відбулась онлайн година спілкування приурочена цьому дню. Класний керівник Паталаха Л. А.- ознайомила учнів з поняттям «охорона праці», з основними положеннями охорони праці та безпеки життєдіяльності під час навчання в закладі освіти, з основними нормативно – правовими документами нашої держави, що стосуються охорони праці. Мета заходу – це формування в учнів стійкої установки на несення відповідальності за власне життя та життя оточуючих людей. Епіграфом виховної години стали слова Б. Паскаля «Вбити нас може будь -який предмет, навіть створений для нашої зручності, наприклад, нас вбивають стіни будинку, або, скажімо, східці сходів, якщо ми необачно ступаємо».