Акція "Батарейка"

27 трав. 2021

В нашому закладі закінчилась акція по збору відпрацьованих батарейок, яка тривала майже рік (з вересня по травень). Учні зібрали майже 25 кг. відпрацьованих батарейок, та передали іх під час виховного заходу з екології представнику громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга» - Приходько Віталію Григоровичу. Віталій Григорович зазначив, яку гарну справу роблять діти, коли правильно сортують побутові відходи, вчаться не засмічувати нашу планету, а любити і охороняти її. Проблема охорони навколишнього середовища стоїть гостро не лише перед Україною, а й перед світом взагалі. Тож, проводячи роз’яснювальну роботу серед школярів, навчаючи їх сортувати побутові відходи, ми, тим самим, допомагаємо довкіллю бути чистішим.