19 груд. 2022

"Екогодівничка" для птахів - акція «ГОДІВНИЧКА»

Щороку вихованці нашої гімназії долучаються до акції «ГОДІВНИЧКА». Цього року учні 1-5 класів НУШ вирішили розпочати даний проєкт з виготовлення екогодівничок
15 груд. 2022

Інтелектуальний клуб "Прометей"

Посвята п'ятикласників та перша гра
9 груд. 2022

Відзначаємо День Збройних Сил України

9 грудня учні гімназії імені Олени Журливої висловили свою шану і подяку хоробрим військовослужбовцям Збройних Сил України
8 груд. 2022

Продовжуємо працювати над академічною доброчесністю

Майстер клас для вчителів
6 груд. 2022

Челендж До Дня Збройних Сил України

6 грудня 2022року учні гімназії привітали захисників
2 груд. 2022

Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Учні 9-го класу та практичний психолог створили челендж "Поділись своїм теплом"
2 груд. 2022

Круглий стіл на тему "Ми єдина родина"

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю в гімназії імені Олени Журливої було проведено круглий стіл для учнів 4 класу.
1 груд. 2022

Тренінг для вчителів «Академічна доброчесність – інструмент забезпечення якості освіти»

1 грудня 2022 року вчителями гімназії було розглянуті важливі питання щодо академічної доброчесністі.
30 лист. 2022

#16днівпротинасильстваКроп2022

30 листопада учням 8-го класу Гімназії імені Олени Журливої була проведена година спілкування на тему: «Запобігання та протидія проявам насильства над дітьми»
30 лист. 2022

День домашніх тварин

30 листопада в Україні відмічається день домашніх тварин.