19 квіт. 2024

Місячник екологічного виховання

Згідно з річним планом роботи гімназії та з метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї, як за національне багатство, залучення вихованців до активної екологічної діяльності, нетерпиме ставлення до тих, хто завдає шкоди природі, а також виховання в учнів любові до природи рідного краю в закладі проведений місячник екологічного виховання
18 квіт. 2024

«ЗСУ - сучасні супергерої»

Сьогодні учні / учениці нашої гімназії вразили нас своєю творчістю та відданістю! Вони створили неймовірні малюнки на тему «ЗСУ - сучасні супергерої». Кожен малюнок - це відображення мужності, сили та натхнення наших захисників. У кожній роботі відчувається нестримна енергія та гордість за нашу армію. Ці малюнки нагадують нам, що наші військові - справжні герої, готові стояти на захист нашої країни в будь-який момент. Дякуємо учням/ученицям за їхню творчість та відданість! Нехай мрії про мир та безпеку завжди втілюються у наших серцях і на малюнках, створених такими талановитими молодими художниками.
15 квіт. 2024

МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я - ЗАПОРУКА ЗДОРОВОГО ЖИТТЯ

Практичний психолог для учнів / учениць початкових класів провела виховну годину по ментальному здоров’ю
9 квіт. 2024

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Дарма не бійся, але стережися!»

Виховна година «Зустріч з національної поліцією України» (8-9 класи)
8 квіт. 2024

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Дарма не бійся, але стережися!»

з 8 квітня по 12 квітня
4 квіт. 2024

благодійна акція «НАРРУ М’ЯУ ДЛЯ МУРЧИКА»

Ось і закінчилась VІІ Всеукраїнська благодійна акція «НАРРУ М’ЯУ ДЛЯ МУРЧИКА», під час якої учні, вчителі та батьки гімназії збирали кошти, ліки, корм для тваринок, що знаходяться у притулках. Зібрана допомога була передана представнику Ветеринарно-Реабілітаційного центру "БІМ" – Катерині Дорош. Такі акції супроводжуються просвітницькою діяльністю щодо роботи волонтерів в цій сфері, звертається увага на проблеми безпритульних тваринок та шляхи їх вирішення.
3 квіт. 2024

Челендж «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

команда баскетболісток гімназії долучилася до челенджу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
2 квіт. 2024

перемога у ВЕСНЯНОМУ КОНКУРСІ «KITCHEN GARDE»

Гімназист 9 класу Ткаченко Павло став переможцем ВЕСНЯНОГО КОНКУРСУ «KITCHEN GARDE». Робота Павла «Вирощування бобової рослини в домашніх умовах. Квасоля» посіла перше призове місце.
1 квіт. 2024

Місячник екологічного виховання

Розпочався місячник екологічного виховання. Учні гімназії впорядкували клумбочку первоцвітів, висадивши біля закладу підсніжники та проліски, щоб кожної весни милуватися ніжними квітами що зустрічають весну.
20 бер. 2024

Міжнародний день щастя

20 березня - Міжнародний день щастя, який у гімназії для дітей по-справжньому був щасливим. Досліджували, що є в серці кожного, малювали щастя всередині нього, з'ясовували роль долоньок, заповнювали паркан ідей та думок про щастя, відгадували, де чия посмішка. Завершився день бульбашковим флешмобом. Зробімо кожен день свій щасливим!