18 січ. 2021

Наші вітання

Вітаємо Пінчук Анну Сергіївну, вчителя математики гімназії імені Олени Журливої, за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі!
20 груд. 2020

МІСЬКИЙ КОНКУРС "ЛІДЕР РОКУ - 2020"!

Вітаємо Загоровську Христину з достойною перемогою в міському конкурсі парламенту дітей міста Кропивницького "Лідер року - 2020" у номінації "Креативний лідер"!
19 груд. 2020

Участь в інтерактивних онлайн - конкурсах

Минулого тижня учні гімназії стали активними учасниками інтерактивних дистанційних конкурсів «День Гідності та Свободи» і «Безпечний інтернет», які розміщені на освітній платформі " На урок".
19 груд. 2020

Проект "Біоетика"

Протягом двох тижнів в гімназії імені Олени Журливої тривав освітній проект "Біоетика",який запровадив Благодійний фонд «Щаслива лапа». Учні закладу взяли активну участь в цікавих та пізнавальних заходах.
18 груд. 2020

Участь у Всеукраїнському молодіжному онлайн - форумі

18 грудня психолог гімназії Дирда Юлія Юріївна та координатор учнівського самоврядування Лопатюк Катерина Олександрівна стали учасниками Всеукраїнського молодіжного онлайн - форуму
15 груд. 2020

Працюємо в музеї гімназії

15 грудня учні 5 класу гімназії вивчали історичні джерела на прикладі експонатів шкільного музею.
10 груд. 2020

10 грудня- Міжнародний день прав людини.

Вивчаємо Конституцію України
9 груд. 2020

9 грудня учнівський актив «Гімназії імені Олени Журливої» став учасником онлайн конференції на тему: «Права дитини в системі кримінального правосуддя. Конвенція ООН, міжнародні стандарти та національне законодавство».
8 груд. 2020

#16днівпротинасильстваКроп2020

Учні гімназії імені Олени Журливої в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» долучилися до флешмобу з протидії насильства.
6 груд. 2020

Всеукраїнський музичний фестиваль "На крилах гармонії"

Учениця 5 класу Жилун Марія отримала Диплом лауреата І премії XI Всеукраїнського фестивалю "На крилах гармонії", який відбувся в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. Вітаємо! Керівник Володарська П.Б.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!
16 березня команда школи "Промінчик" зайняла І місце у другому відкритому дружньому чемпіонаті з нетрадиційних інтелектуальних ігор.

Склад команди:
1. Брайко Анна - 5 клас;
2. Кас'ян Євген - 5 клас;
3. Настасієнко Максим - 6 клас;
4. Горбань Анна - 6 клас;
5. Омельченко Надія - 6 клас;
6. Чеголя Андрій - 6 клас (капітан команди).

Керівник команди - вчитель фізики та інформатики Тішкіна О.Ф.

13 грудня 2011 року, на базі нашої школи, відбувся обласний семінар вчителів математики та фізики.
Для учасників семінару було проведено відкриті уроки наступними викладачами:
 - Учитель - спеціаліст вищої категорії, "Учитель - методист" Бик С.С.;
 - Учитель - спеціаліст вищої категорії, "Старший учитель" Левицька М.М.;
 - Учитель - спеціаліст другої категорії Пінчук А.С.;
 - Учитель - спеціаліст другої категорії Тішкіна О.Ф.

Відкритий урок з фізики
Викладач Бик С.С.

Відкритий урок з геометрії
Викладач Левицька М.М.

Відкритий урок з геометрії
Викладач Пінчук А.С.

Відкритий урок з фізики
Викладач Тішкіна О.Ф.

01.11.2011 Розпочався місячник української писемності та мови в ЗШ І-ІІІ ступенів №3
Докладніше дивіться за активним посиланням: kirovogradschool3.klasna.com/uk/site/shkilne-zhittya.html

31.10.2011.  відбулася нарада при директорові з проблеми адаптації учнів 5го класу до основної школи.
Присутні вчителі, які викладають в 5 класі. Докладніше за посиланням: kirovogradschool3.klasna.com/uk/site/metodichna-robota.html

27.10.2011. відбулися загальношкільні батьківські збори.

Порядок денний

1. Нормативно – правові документи, що регулюють відповідальність батьків за виховання дитини.

2. Про організацію та проведення  ЗНО в 2012 році.

Участь в проведенні батьківських зборів взяла начальник міського управління юстиції Гуріна Л.В. яка ознайомила батьків з нормативно - правовими документами що регулюють відповідальність батьків за виховання дитини і з застосуванням їх на практиці.
Гуріна Л.В. відповіла також на всі запитання батьків і побажала успіхів у вихованні школярів.

17.10 - 28.10. ДЕКАДА ПРИСВЯЧЕНА ВІДЗНАЧЕННЮ 810 РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО.

План проведення декади.

1. Тематична виставка присвячена життю і діяльності Данила Галицького.

2. Створення проектів "Данило - король Русі-України".

3. Проведення виставки - конкурсу малюнків: "Коронація Данила Галицького. Поїздка в Золоту орду."

4. Оформлення інформаційного стенду про життя і творчість Д. Галицького.

5. Проведення круглого столу для старшокласників: "Данило Галицький - найбільша постать в історії Галицько - Волинської держави".

6. Проведення тематичних класних годин на тему: "Єдиний король на українській землі".