"Екогодівничка" для птахів - акція «ГОДІВНИЧКА»

19 груд. 2022
Щороку вихованці нашої гімназії долучаються до акції «ГОДІВНИЧКА». Цього року учні 1-5 класів НУШ вирішили розпочати даний проєкт з виготовлення екогодівничок

Щороку вихованці нашої гімназії долучаються до акції «ГОДІВНИЧКА». Цього року учні 5 класу НУШ вирішили розпочати даний проєкт з виготовлення екогодівничок для зимуючих птахів, виготовивши зернове печиво для них. Тернавський Євгеній, Харченко Олександр, Дробінін Євгеній, першими взяли участь в даній акції і запрошують інших учасників освітнього процесу долучатися до корисної справи. Однокласники допомогли їм розвісити «смаколики для птахів» біля гімназії та в парку.

Також до Вашої уваги:

Майстер клас з виготовлення екогодівничок від учня 5 класу - Тернавського Євгенія

Ця історія розпочалася ще минулого тижня, коли замість годівничок із паперових пакетів ми вирішили зробити печиво для пташок. Батьки назбирали зернят, першокласники і першокласниці старанно замісили зернову суміш і зліпили печиво. Потім ми чекали поки воно підсохне, поки пройдуть дощі, хвилювалися чи смакуватиме воно птахам, чи не розсиплеться.... І ось, нарешті це сталося. Ми розвісили наші екогодівнички на деревах. Захоплення та приємне, щемливе відчуття від долученості до гарної і доброї справи.