Як нас знайти

З центру міста до нашої школи можна добратися наступним транспортом:
 - Автобус "Центральний", тролейбуси №10, №4  - від зупинки "Дитячий світ" (центр міста) до зупинки "Льотна академія" що поряд з вул. Авіаційною, де розташована наша школа;
 - Маршрутні таксі №55 та №77 - від зупинки "Дитячий світ"до вул. Авіаційна (АТБ, пошта);
 - Маршрутне таксі №104  - від площі Богдана Хмельницького до зупинки "Оптовий М'ясокомбінат" ( вул. Авіаційна, парк ім. Крючкова) поряд з якими розташована наша школа.
 - Маршрутні таксі №21 від зупинок "Колгоспний ринок", "Типографія" чи "Дитячий світ" (центр) до вул. Мічуріна, яка веде до перехрестя з вул. Авіаційною (біля парку ім. Крючкова) на якому розташована наша школа.
 - Маршрутні таксі №3 - від зупинок "Готель Турист" (р-н фортеця "Вали") чи "Дитячий світ" (центр) до вул. Мічуріна, яка веде до перехрестя з вул. Авіаційною (біля парку ім. Крючкова) на якому розташована наша школа.
 - Маршрутне таксі №112 - з району Попова-Жадова по вулицях Волкова, Біляєва, через Ковалівку та вулиці Шевченко, Полтавську до перехрестя вул. Варшавської з вул. Авіаційною, де розташована наша школа;