28 лист. 2022

Година спілкування "Як протидіяти домашньому насиллю.

Учні гімназії імені Олени Журливої приєдналися до реалізації заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
26 лист. 2022

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Минулого тижня в гімназії закінчився Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: "Вогонь-біда, вода-біда, а без вогню і води ще більше біди!"
17 лист. 2022

Тренінг для педагогів "Компетентнісний підхід до оцінювання освітніх результатів учнів"

Вчителі розглягули що таке компетентність та компетентнісний підхід до навчання, форми оцінювання знань учнів та поділилися досвідом роботи з даного питання.
16 лист. 2022

Тренінг "Толерантність" в рамках проведення Дня толерантності.

Учні 7 класу стали учасниками тренінгу на якому вчилися бути толерантними.
13 лист. 2022

Участь в челенджі "Візьми посмішку з собою"

#13_листопада #Всесвітній_день_добра #Челендж #Візми_посмішку_з_собою
10 лист. 2022

Спортивні перемоги

Вітаємо учня 4 класу Лимаренка Ярослава з занятим І місцем в змаганнях джиу-джицу, у ваговій категорії 42+кг та нашого випускника Комащенка Валерія із занятим І місцем в змаганнях джиу-джицу, у ваговій категорії 56 кг.
9 лист. 2022

День української Писемності й мови в початковій школі

В гімназії імені Олени Журливої було проведено заходи з нагоди Дня української Писемності й мови.
9 лист. 2022

День української писемності та мови в гімназії

9 листопада в гімназії імені Олени Журливої були проведені заходи, присвячені Дню української писемності та мови.
8 лист. 2022

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Насильство є порушенням прав людини. Кожен із нас має сказати «Ні!» насильству.
7 лист. 2022

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Підбиття підсумків Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек