5 жовт. 2022

Участь в проєктах "Поруч" та ""Відкриті уроки футболу"

Веселі руханки з учнями молодших класів, ігри-естафети, змагання з баскетболу та участь в двох проектах "Поруч" та ""Відкриті уроки футболу" - такий перелік фізичних активностей.
30 вер. 2022

День вчителя. День працівника освіти

30 вересня 2022 року учні гімназії привітали учителів з професійним святом.
28 вер. 2022

Педагогічні читання

Педагогічні читання "Патріотичне виховання в педагогічній спадщині В.О. Сухомлинського"
27 вер. 2022

"Веселі перегони"

До Дня працівників освіти учні 3-х та 4 класу взяли участь у спортивних змаганнях "Веселі перегони".
23 вер. 2022

17-23 вересня в гімназії відбувся Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: " Їдеш у путь - обережним будь!"

Результати та матеріали Тижня розміщені на сторінці сайту
23 вер. 2022

Засідання творчої групи вчителів

22 вересня відбулося засідання творчої групи вчителів, які викладають у 5 класі НУШ.
22 вер. 2022

Акція «Голуб миру»

21 вересня в 6 класі відбулась акція «Голуб миру»
22 вер. 2022

Конкурс малюнків у 1 класі до Дня миру

21 вересня, у Міжнародний день миру, першокласники мріяли про мир.
21 вер. 2022

Міжнародний день миру

21 вересня для дітей гімназії відбулися години спілкування, оформлений ілюстративний матеріал та проведені акції в підтримку миру.
9 вер. 2022

Зустрічаємо першокласників

Гостинно зустріли першокласників та їх батьків. Тепле та щемливо радісне свято початку навчального року для найменших учнів гімназії в реаліях сьогоднішнього часу.