11 трав. 2022

Спорт для всіх

5 травня в гімназії було проведено спортивно - оздоровчий захід для учнів молодших класів та їх батьків.
25 лют. 2022

Збір речей для біженців

Шановні вчителі, батьки, учні гімназії та інші читачі сайту, просимо взяти участь у зборі речей для біженців
21 лют. 2022

Творчий звіт "Педагогічний Еверест"

21 лютого в КЗ "Гімназія імені Олени Журливої Кропивницької міської ради" відбувся творчий звіт "Педагогічний Еверест", під час якого педагоги, які атестуються , презентували свої учительські досягнення, методичні напрацювання та перемоги, поділилися своїм досвідом.
21 лют. 2022

"Янголи пам'яті"

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Вшановуючи пам'ять загиблих під час протестів Революції Гідності, в гімназії відбулися уроки мужності, години спілкування та загальношкільна акція "Янголи пам'яті"
17 лют. 2022

Урок медіаграмотності

17 лютого 2022 року в гімназії були проведені уроки з медіаграмотності
17 лют. 2022

День Єдності в нашій гімназії

16 лютого гімназія імені Олени Журливої відмічає День Єдності
14 лют. 2022

Вебінар з кібербезпеки.

11.02.2022 р. у нашій гімназії було проведено інформаційно-просвітницький вебінар з питань кібербезпеки.
11 лют. 2022

Засідання педагогічної ради

10 лютого в Гімназії ім. О. Журливої відбулось засідання педагогічної ради.
8 лют. 2022

День безпечного інтернету

1 лют. 2022

Дистанційне навчання учнів 1 класу

Для учнів 1 класу організовано навчальний процес з елементами дистанційного навчання.