8 лист. 2022

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Насильство є порушенням прав людини. Кожен із нас має сказати «Ні!» насильству.
7 лист. 2022

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Підбиття підсумків Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек
7 лист. 2022

Психологічні хвилинки

27.10.22 р. педагоги долучилися до експрес курсу «Психологічні хвилинки».
6 лист. 2022

Подарунки для воїнів

Батьки, учні та вчителі гімназії імені Олени Журливої, передали подарунки для воїнів
5 лист. 2022

Світла пам'ять Герою!

5 жовтня в районі міста Соледар Донецької області загинув наш випускник, молодший сержант Олександр Леконт. Залишаючись вірним присязі, віддав життя за Україну.
1 лист. 2022

ЦМО вчителів початкових класів та вихователів ГПД

01 листопада 2022 року ЦМО вчителів початкових класів та вихователів ГПД провело Методичні посиденьки на тему «Дистанційне навчання-реалії сьогодення».
27 жовт. 2022

«Психологічні хвилинки»

Педагогічні працівники пройшли Експрес курс «Психологічні хвилинки»
17 жовт. 2022

Наші учні вітають воїнів України

Протягом цього тижня учні гімназії готувались привітати наших воїнів З Днем захисника та захисниць України. У тексті новини посилання на їх відеопривітання та інші.
7 жовт. 2022

Уроки доброти

До всесвітнього дня захисту тварин в гімназії були проведені уроки доброти, присвячені домашнім та безпритульним тваринам.
6 жовт. 2022

Осінній ярмарок

Осінь, щедра дарами, завітала до нашої гімназії. Відбувся осінній ярмарок, який подарував багато гарних емоцій та теплих спогадів про осінь.