8 лют. 2023

«Разом до найкращого Інтернету!»

Учнівський парламент гімназії імені Олени Журливої взяли участь у заходах парламенту дітей міста Кропивницького до Дня безпечного Інтернету.
7 лют. 2023

Міжнародний День Безпеки в Інтернеті

7 лютого 2023 року - Міжнародний День Безпеки в Інтернеті
1 лют. 2023

Допоможемо військовим разом!

Учні та педагоги гімназії організували збір матеріалів для виготовлення окопних свічок.
1 лют. 2023

Відзначення Національного банку України

Учнівський та педагогічний колектив отримали відзнаку від Національного банку України за участь у всеукраїнській освітній ініціативі "Марафон добрих справ".
20 січ. 2023

Засідання МО класних керівників

класні керівники гімназії розглянули нагальні питання, щодо активних форм та методів в організації виховної роботи
19 січ. 2023

Семінар "Європейський досвід організації освітнього процесу у середній школі Польщі та Норвегії"

порівняльний аналіз організації освітнього процесу в Польщі та Норвегіії
10 січ. 2023

Заняття з інформаційної безпеки

На минулому тихні у гімназії були проведенні заняття з інформаційної безпеки для викладачів та адміністрації закладу
2 січ. 2023

КОЛОСОК для ЗСУ

Учні гімназії (і ті, що навчаються за кордоном, на очному і дистанційному навчанні : 1, 5, 6, 7 класи) та їхні батьки, взяти участь у конкурсі «КОЛОСОК для ЗСУ».
27 груд. 2022

Майстер клас для вчителів

Майстер клас "Використання цифрових сервісів в умовах дистанційного і змішаного навчання"
22 груд. 2022

Привітання воїнів ЗСУ з новорічними та різдвяними святами

Учасники навчально-виховного процесу гімназії імені Олени Журливої підготували воїнам ЗСУ Різдвяні подарунки з побажаннями від учнів та виготовленими власноруч на уроках праці оберегами. Гімназисти також підготували для захисників колядки, щедрівки, новорічні пісні!