5 вер. 2022

Подарунки від ЗСУ

Сьогодні, свої подарунки для учнів гімназії принесли іЗСУ
30 серп. 2022

Тренінг по наданню першої допомоги

Сьогодні вчителі та робітники гімназії пройшли тренінг по наданню першої до медичної допомоги від Кропивницької міської організації Червоного Хреста України.
27 черв. 2022

Вручення свідоцтв випускникам 9 класу

На минулому тижні у нашій гімназії відбувся святковий захід із вручення свідоцтв випускникам 9 класу гімназії.
22 черв. 2022

"Веселий пензлик" починає свою роботу

З сьогоднішнього дня для першокласників, що вже перейшли у другий клас їх вчитель розпочала заняття літнього загальнорозвиваючого гуртка "Веселий пензлик" що його впроваджено у рамках ініціативи "Цікаві канікули".
21 черв. 2022

"Цікаве літо" продовжується !

Викладачі підрозділу НУШ нашої гімназії продовжують влітку навчальну роботу у гіртковому форматі “Цікаві заняття” для бажаючих учнів їхніх класів.
20 черв. 2022

Під час літніх канікул

Під час літніх канікул учні гімназії імені Олени Журливої змістовно проводять час відпочинку, займаючись цікавою математикою
16 черв. 2022

Щорічний звіт адміністрації закладу

15 червня о 10 годині в актовій залі КЗ «Гімназія імені Олени Журливої» відбувся щорічний звіт адміністрації закладу про роботу гімназії у 2021 – 2022 навчальному році.
13 черв. 2022

Звіт керівника закладу

У середу о десятій годині ранку в актовій залі гімназії відбудеться захід "Звіт керівника закладу" перед батьківською спільнотою гімназії.
25 трав. 2022

Вибір підручників

Сьогодні у нашій гімназії відбулася онлайн педрада з вибору замовлення підручників для учнів 5 класу на наступний рік
12 трав. 2022

Обери майбутню професію.

Вчора, 11 травня, учні нашої гімназії, їх викладачі та батьки взяли участь у заході з профорієнтаційної роботи що відбувся в рамках проєкту "Обери майбутню професію" в Регіональному центрі професійної освіти імені О.С. Єгорова. Учасники ознайомилися з цікавою інформацією стосовно вибору майбутніх професій, навчальними закладами міста та їх матеріальною базою.