"Цікаве літо" продовжується !

21 черв. 2022
Викладачі підрозділу НУШ нашої гімназії продовжують влітку навчальну роботу у гіртковому форматі “Цікаві заняття” для бажаючих учнів їхніх класів.

Викладачі підрозділу НУШ нашої гімназії продовжують і влітку навчальну роботу у гіртковому форматі “Цікаві заняття” для бажаючих учнів їхніх класів.

Так викладач 3а класу Бойко Наталія Ярославівна проводить зі своїм класом регулярні заняття з напрямку «знайомство з елементами Ейдетики (прийоми запам’ятовування)».

Заняття проводяться кожного дня з понеділка по п’ятницю включно з 10.00 до 11.00

Класний керівник  четвертого класу Філіпова Людмила Олексіївна проводить з бажаючими учнями її класу заняття за темою «Цікава Українська мова» , де учні вивчають колоритні елементи та цікаві особливості рідної мови.

Заняття проводяться  кожного вівторка та четверга з 10.00 до 11.00

Викладач біології Паталаха Людмила Анатоліївна провела сьогодні заняття "Цікавий мікроскоп" на якому діти змогли розгледіти у найкращому мікроскопі гімназії не видані ними дива.

Такі заняття Людмила Анатоліївна буде проводити раз на тиждень.

А на пришкільній ділянці у затінку дерев паркового куточку гімназії та поряд з квітковою клумбою викладач англійської Клягіна Алла Володимирівна провела сьогодні "Зелений брейн - ринг" на якому діти змагалися у володінні іноземною мовою одночасно насолоджуючись гарним природним довкіллям пришкільного майданчику.

На наступному тижні відбудеться друга частина "Зеленого брейн - рингу".

Фото з кожного із занять можна переглянути за посиланням на відповідному тексті про це занятття.