27 жовт. 2023

79-та річниця визволення України від нациських загарбників

27 жовтня в гімназі імені Олени Журливої відбулися заходи присвячені 79-й річниці визволення України від нациських загарбників (28 жовтня 1944 року). Були проведенні з учнями тематичні години спілкування, урок пам'яті жертвам нацизму.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Вчителі та здобувачі освіти 9 класу гімназії не залишилися осторонь і долучилися до написання радіодиктанту національної єдності.
19 жовт. 2023

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє, Україно"

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє, Україно" у стінах гімназії бібліотекарем Оленою Гуцало було проведено слайд-презентацію "Слова і кулі".
18 жовт. 2023

Європейський День боротьби з торгівлею людьми

У гімназії імені Олени Журливої Кропивницької міської ради провели заходи до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
13 жовт. 2023

День козацтва

Відзначаючи День козацтва, в гімназії імені Олени Журливої відбулися «Козацькі забави» серед учнів та учениць 5-9 класів і тематичні уроки присвячені Дню козацтва серед учнів та учениць 1-4 класів.
10 жовт. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я

Педагогічний колектив Комунального закладу "Гімназії імені Олени Журливої Кропивницької міської ради". З нагоди відзначення Всесвітнього дня ментального здоровʼя, пройшли тестування "Як подбати про психологічний стан?"
2 жовт. 2023

Урок мужності "Герої рідного краю"

Вшанування пам'ять випускників закладу, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність України від російської агресії
2 жовт. 2023

День захисників і захисниць України

Привітання від гімназистів
29 вер. 2023

День пам'яті жертв Бабиного Яру

Гімназисти 7-9 класів вшанували пам'ять жертв Бабиного Яру
28 вер. 2023

Гімназія відзначає 105-ї річницю від дня народження В. О. Сухомлинського

28 вересня 2023 року в гімназії відбулася низка заходів до 105 річниці народження Сухомлинського: тематична виставка творів, благодійний ярмарок «Людина починається з добра», виставка дитячої творчості, педагогічні читання #ЧитаємоСухомлинського та уроки доброти з використанням педагогічних ідей В.О. Сухомлинського в початкових класах.