1 лист. 2012

Місячник української мови та писемності в Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3

Першого листопада в Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 розпочався Місячник української мови та писемності та відбулося його урочисте відкриття.
25 жовт. 2012

Нев’януча квітка творчості.

12 жовтня в ЗШ №3 І – ІІІ ст. зібралися учні школи та їх батьки, щоб вшанувати пам’ять О. Журливої.
3 жовт. 2012

Мандрівна виставка з прав людини

Чому права людини є однією з найвищих цінностей людства? Знайти відповідь на це запитання юним кіровоградцям допомогла мандрівна виставка з прав людини «Кожен має право знати свої права», яку вперше було презентовано в м. Кіровограді з 17 по 25 вересня 2012р.
2 жовт. 2012

Нова зміна

28 вересня в стінах нашої школи відбулось незабутнє та довгоочікуване свято – «Посвята в волонтери». Одинадцять учнів школи поповнили ряди волонтерського загону «Центр толерантності». Кожен з новонаставлених виявив бажання у вільний від навчання час займатись такою цікавою, але непростою справою, як волонтерська.
18 вер. 2012

Проведення Олімпійського тижня.

З 10по 14 вересня в школі був проведений Олімпійський тиждень, в рамках якого відбулось ряд заходів.
18 вер. 2012

Відвідування археологічного музею

17 вересня 2012 року учні 5-го класу відвідали археологічний музей ім. Н.Бокій при КДПУ ім. В.Винниченка.
10 вер. 2012

До рідної школи

Привітати з Днем знань учнів та вчителів Кіровоградської школи №3 прийшли колишні випускники
2 вер. 2012

1 вересня Свято Першого дзвоника

22 трав. 2012

IV обласний зліт шкільних лісництв.

18 – 19 травня 2012 року учні ЗОШ №3 взяли участь в IV обласному зльоті шкільних лісництв.
28 квіт. 2012

Участь у Всеукраїнському суботнику.

28.04.2012 року учні школи прийняли активну участь у Всеукраїнському суботнику.