Нова зміна

2 жовт. 2012
28 вересня в стінах нашої школи відбулось незабутнє та довгоочікуване свято – «Посвята в волонтери». Одинадцять учнів школи поповнили ряди волонтерського загону «Центр толерантності». Кожен з новонаставлених виявив бажання у вільний від навчання час займатись такою цікавою, але непростою справою, як волонтерська.

Посвята стала першим кроком до загону, але таким кроком,який не лише залишив за собою незабутнє враження, але й змусив відчути всю відповідальність за обраний шлях. На святі були присутні шановані гості, які звернулись до волонтерів з словами привітання та побажали успіху і натхнення. Блакитні хустини, як символ загону, пов’язали новій зміні вже досвідчені волонтери, які в 2012-2013 н.р.  залишать стіни рідної школи та загону, а також директор ДЕГО «Флора», незмінний партнер та наставник, Шестакова Л.В.. Підтримали починання юних волонтерів та їх наставників практичний психолог Козинець О.В. та вчитель фізики інформатики Тішкіна О.Ф.,адміністрація школи, вчителі, учні.
Керівник загону та його координатор мали можливість донести до усіх присутніх інформацію про діяльність загону «Центр толерантності» і звернутись до всіх присутніх з закликом про поповнення рядів загону.
Завершилось свято на урочистій ноті, всі волонтери, як досвідчені так нова зміна, проспівали гімн, а присутні у залі підтримали їх своїми оплесками.  Це лише початок,а в майбутньому у наших волонтерів багато незабутніх вражень та добрих справ.

Підготувала: керівник загону Козинець О.В.