13 лист. 2013

Моніторинг з математики

Проведено моніторинг з математики у 5 класі. В ньому взяли участь 27 п’ятикласників.
13 лист. 2013

Міський семінар – практикум для вчителів основ здоров’я

12 листопадa 2013 року на базі ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 відбувся міський семінар – практикум для вчителів основ здоров’я з проблеми: „Інтерактивні методи роботи, як засіб активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів”.
8 лист. 2013

І етап ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови

Восьмого листопада 2013 року в ЗШ І – ІІІ ступенів №3 відбувся І етап ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
7 лист. 2013

Місячник української писемності та мови.

У ЗШ І – ІІІ ступенів №3 триває Місячник української писемності та мови. Сьомого листопада 2013 р. відбувся захід, присвячений історії розвитку писемності „Дорогами тисячоліть”. А також було проведено вечір пам’яті Преподобного Нестора Літописця.
7 лист. 2013

Урок на тему: « Єдина родина в центрі України».

7 листопада в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся урок на тему: « Єдина родина в центрі України».
28 жовт. 2013

Зустріч з В. Є. Панченко

25.10.2013 р. у бібліотеці Чижевського відбулася зустріч викладачів нашої школи з письменником, публіцистом, професором Києво – Могилянської академії Володимиром Євгеновичем Панченко
10 жовт. 2013

Участь у грі "12 балів”

6 жовтня учителі загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 взяли участь у зйомках передачі „12 балів”
20 вер. 2013

Завершилось громадське обговорення.

Завершилось громадське обговорення питання присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої.
20 вер. 2013

"Fair Play" – "Чесна гра"

ЗОШ №3 розпочала участь в проекті "Fair Play – Чесна гра”.
18 вер. 2013

Відкрита лекція „Ельворті – благодійники Єлисаветграда”

16 вересня о 15.00 у нашій школі відбулась відкрита лекція „Ельворті – благодійники Єлисаветграда” Павла Босого – відомого краєзнавця та дослідника, автора книги „РОБЕРТ ПІРС ЕЛЬВОРТІ”.