13 вер. 2013

Cемінар

В загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області 9 вересня 2013 року відбувся семінар вчителів фізики та математики для слухачів курсів КОІППО.
28 серп. 2013

Громадське обговорення пропозиції щодо присвоєння навчальному закладу імені Олени Журливої.

У ЗШ І-ІІІ ступенів №3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області триває підготовка до святкування 100-літнього ювілею закладу, яке відбудеться в лютому 2014 року. Громадське обговорення пропозиції щодо присвоєння навчальному закладу імені Олени Журливої триває з 19 липня по 19 вересня 2013 року.
29 квіт. 2013

Флеш – моб

Учні ЗШ І-ІІІ ступенів №3 взяли участь у загальноміському флеш-мобі, прилучившись таким чином до відзначення всесвітнього дня танцю.
26 квіт. 2013

„Янголятка” до Великодня.

Напередодні Великодня учні 5 класу навчились виготовляти „янголів” з бісеру.
25 квіт. 2013

Світовий чемпіон – наш учень!

14 квітня 2013 року учень 11б класу нашої школи Ляшок Олег зайняв 1 місце на чемпіонаті світу з „Бойового багатоборства” Вітаємо з перемогою!
24 квіт. 2013

Всеукраїнська природознавська гра «Геліантус – природознавство для дорослих»

Результати гри "Геліантус-2012"
24 квіт. 2013

Конкурс екологічних агітбригад.

23 квітня 2013 року команда ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 взяла участь в міському конкурсі екологічних агітбригад. Вітаємо керівника команди Хоменко В.О. і членів агітбригади із зайнятим І місцем. Ура!!!
19 квіт. 2013

Участь у Всеукраїнській акції „Чисте місто”.

18 квітня у рамках Всеукраїнської акції „Чисте місто” у загальноосвітній школі №3 відбулося прибирання шкільної та прилеглої території. Також учнями під керівництвом вчителя географії та біології Пата лахи Л.А. була здійснена висадка квітів на клумбі школи.
3 квіт. 2013

До 100 - річчя школи №3 - концерт хору Любовича Юрія Васильовича

До 100 - річчя школи №3 22 березня 2013 року відбувся благодійний концерт муніципального камерного хору під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, почесного громадянина м. Кіровограда Любовича Юрія Васильовича.
11 бер. 2013

З 25.02 по 01.03 2012-2013 навчального року в нашій школі було проведено тиждень фізики. Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності