16 груд. 2011

Дружній чемпіонат з нетрадиційних інтелектуальних ігор.

15 грудня команда школи "Промінчик" прийняла участь у другому відкритому дружньому чемпіонаті з нетрадиційних інтелектуальних ігор.
14 груд. 2011

Наказ Міністерства про умови прийому до вищих навчальних закладів України.

20.10.2011 в Мінюсті України під номером №1221/19959 зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2011 року №1179 "Про затвердження умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році.
8 груд. 2011

Початок ігор Єрудит - шоу

6 грудня в навчальному закладі відбулася перша з трьох ігор Ерудит - шоу "LG Еврика" інтелектуального клубу "Прометей" серед 9 - 11 класів.
2 груд. 2011

Свято рідної мови в рамках місячника писемності.

Закінчився місячник Української мови та писемності. Заключним акордом місячника стало Свято рідної мови "Кращої, ніж рідна, мови не буває..."
25 лист. 2011

Змагання 2Нащадки козацької слави"

В жовтні 2011р. пройшли змагання по футболу на приз «Шкіряний м’яч» . Команда ЗОШ №3 прийняла участь в ціх змаганнях. Змагалися три вікові групи: 1999р., 2000р., 2001р.
25 лист. 2011

Робота шкільного Євроклубу.

В навчальному закладі відбулося перше засідання шкільного Євроклубу під керівництвом учителя англійської мови Рубан Оксани Ярославівни.
23 лист. 2011

Міські змагання "Нащадки козацької слави"

Школа прийняла активну участь у змаганнях "Нащадки козацької слави" та зайняла почесне 8 місце.
18 лист. 2011

Зустріч з представниками Севастопольського національного університету ядерної енергії і промисловості.

17 листопада 2011 року учні 11б класу зустрілися з представниками Севастопольського національного університету ядерної енергії і промисловості.
18 лист. 2011

"Вогонь - друг, вогонь - ворог".

18 листопада 2011 року в рамках "Тижня знань пожежної безпеки" в школі відбувся захід для учнів 5 - 6 класів на тему: "Вогонь - друг, вогонь - ворог".
15 лист. 2011

Тиждень толерантності.

З 14.11.2011 в школі триває тиждень толерантності.