6 лист. 2015

ЕКО - IT 4.0

Школа приєдналась до Егологічного (ЕКО- Альянс 4.0) та Інформаційно - технологічного (IT- Альянс 4.0) альянсів
1 жовт. 2015

Допомога воїнам АТО

29 вересня учні нашої школи ініціювали збір продуктів харчування для військових, які знаходяться в зоні АТО.
1 жовт. 2015

Вітаємо нашого призера Шишмарьова Віталія!

26 сентября 2015 года в городе Михаловце (Словакия) состоялся Чемпионат Европы по боевому самбо среди мужчин, юношей и юниоров (ECSF).За результатами змагань учень нашої школи Шишмарьов Віталій виборов 2 місце серед юніорів у ваговій категорії 62 кг.
28 вер. 2015

«Осінній ярмарок» в 1-4-х класах

25 вересня 2015 року за традицією у 1-4 класах був проведений виховний захід «Осінній ярмарок».
24 вер. 2015

Виставка творчих робіт на тему « Патріотична Україна».

У межах Місячника, присвяченого вшануванню Героїв АТО, в навчальному закладі триває виставка творчих робіт на тему « Патріотична Україна».
15 вер. 2015

З 07.09 по 12.09 2015 року в ЗШ №3 проходив Олімпійський тиждень.
11 вер. 2015

Загальношкільні батьківські збори

9 вересня 2015 року в актовій залі відбулись загальношкільні батьківські збори, на яких були розглянуті найбільш актуальні питання діяльності закладу на новий 2015 – 2016 навчальний рік.
3 вер. 2015

Навчання почалося!

1 вересня 2015 року КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №3 імені Олени Журливої» гостинно зустрів своїх учнів. На свято Першого дзвоника завітали ветерани праці, випускники школи, батьки та соціальні партнери.
21 серп. 2015

До Дня Прапора та з нагоди святкування річниці Незалежності України

До Дня Прапора та з нагоди святкування річниці Незалежності України педагоги школи вшанували пам’ять випускника школи Бабича Володимира Олександровича , загиблого в зоні АТО,та поклали квіти до меморіальної дошки,встановленої на його честь.
28 квіт. 2015

До Всесвітнього Дня охорони праці

До Всесвітнього Дня охорони праці в нашій школі були проведені різноманітні заходи щодо правил безпечної поведінки з електричними приладами, вибухонебезпечними предметами, під час прибирання учбових кабінетів та інших шкільних об’єктів.