17 груд. 2015

Біоетика

В грудні для учнів 10 класу проведено виховний захід по одному з напрямків біоетики «Турбота про наших маленьких друзів».
16 груд. 2015

Флешмоб «Діти проти насилля»

15 грудня 2015р. на перехресті вулиць Велика Перспективна та Преображенська, біля готелю «Київ», волонтери – учні школи №3 –взяли участь у флешмобі «Діти проти насилля».
11 груд. 2015

Засідання міської педагогічної майстерні

10 грудня в закладі відбулося засідання міської педагогічної майстерні з проблеми: «Організація дослідницької роботи в загальноосвітньому навчальному закладі та її вплив на творчий розвиток особистості»
7 груд. 2015

Україна – єдина країна

04 грудня 2015 року на базі НВО №25 було проведено військово – спортивне свято «Україна – єдина країна», присвячене Дню збройних сил України. В підгрупі шкіл мікрорайону команда ЗШ №3 зайняла ІІ місце.
30 лист. 2015

Дню Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933рр.

27 листопада 2015 р. в школі учнями і вчителями було проведено заходи присвячені Дню Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933рр.Учні та педагоги вшанували пам'ять загиблих від геноциду,спрямованого проти українського народу та долучилися до шкільної акції «Запали свічку».
27 лист. 2015

Шануємо хліб

25 листопада 2015 р. для учнів 5-7 класів було проведено захід «Шануємо хліб». Діти взяли активну участь в організації заходу(розповідали вірші,співали,розказували прислів’я та приказки про хліб, розгадували загадки)
13 лист. 2015

Шкільній фізичній культурі і спорту – 80

11- 12 листопада 2015 року на базі КОІППО імені Василя Сухомлинського відбулась регіональна науково-практична конференція на тему: « Шкільній фізичній культурі і спорту – 80».
13 лист. 2015

спортивно – військові ігри

06 листопада 2015 року відбулися міські спортивно – військові ігри «Сокіл» («Джура») в яких взяли участь учні 9 – 11 класів школи.
10 лист. 2015

Місячник шкільної бібліотеки

З 1 по 16 жовтня та з 2 по 6 листопада в нашій школі пройшов Місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Твоя країна – Україна, а ти - її громадянин».
9 лист. 2015

XV Всеукраїнський радіодиктант

9 листопада 2015 року об 11 годині учні КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №3 ім. Олени Журливої» взяли участь у написанні XV Всеукраїнського радіодиктанту.