12 квіт. 2016

«Еколюдина» в конференції «Авіація та космонавтика»

12 квітня 2016 року члени шкільного екологічного центру «Еколюдина» взяли участь в 36 Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та курсантів «Авіація та космонавтика».
8 квіт. 2016

Щорічна акція ««Майбутнє лісу у твоїх руках».

08 квітня 2016 року юні лісівники школи долучились до щорічної акції ««Майбутнє лісу у твоїх руках».
1 квіт. 2016

Конкурс «Казка за казкою»

01 квітня 2016 року в закладі для учнів 5-8 класів був проведений конкурс акторської майстерності. «Казка за казкою».
25 бер. 2016

Участь в міському еко-конкурсі

24 березня 2016 року екологічна агітбригада школи взяла участь в міському конкурсі екологічних агітбригад та зайняла перше місце.
3 бер. 2016

Ділова гра «Острів» в нашій школі.

27 лютого 2016 року Молодіжна громадська організація «КУРС», очільником якої є студент фізико-математичного факультету Микола Балєлов, провела в нашій школі ділову гру під назвою «Острів».
18 лют. 2016

Конференція

Вчора, 17.02.2016 в нашій школі відбулася конференція вчителів географії та інших природничих наук.
13 лют. 2016

День святого Валентина

12.02.2016 у навчальному закладі було проведено низку святкових заходів до Дня святого Валентина:поштова скринька для закоханих, конкурс газет – вітань «Серця двох», конкурс на кращу листівку, а також вікторину «Хлопці проти дівчат». Учні школи активно взяли участь у запропонованих заходах. Звичайно, були і переможці. Діти отримали позитивні емоції,заряд енергії та бадьорості.
11 січ. 2016

На відзначення 72 –ї річниці визволення Кіровограда.

На відзначення 72 –ї річниці визволення Кіровограда від нацистських загарбників 11 січня 2016 року в закладі відбувся тематичний урок на тему: «Подвиг героїв буде жити у віках».
18 груд. 2015

Гуманне ставлення до тварин

15 грудня під час проведення виховної години у 3 класі відбулося інтерактивне заняття «Гуманне ставлення до тварин»
17 груд. 2015

Гуманне ставлення до тварин

11 грудня в 9 класі було проведення інтерактивне заняття на тему « Гуманне ставлення до тварин».