6 черв. 2016

Відкриття табірної зміни

02.06.2016 року відбулося відкриття табірної зміни. На урочистій лінійці загони табору виконали гімн України та звітували начальнику закладу «Барвінок» про готовність активно відпочивати, веселитись та цікаво навчатись.
6 черв. 2016

Розпочав свою роботу дитячий заклад відпочинку «Барвінок»

З 01.06.2016 року при КЗ «ЗШ №3 І-ІІІ ступенів ім. Олени Журливої» розпочав свою роботу дитячий заклад відпочинку «Барвінок». В День захисту дітей вихованці закладу взяли участь у святковому концерті та майстер – класах, які були організовані учнями і викладачами Будинку Дитячої Творчості.
26 квіт. 2016

Вітаємо з ІІІ місцем в обласному конкурсі

Екологічна бригада учнів нашої школи "Флора" центру "Еколюдина" зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі екологічних бригад.
25 квіт. 2016

Дзвони Чорнобиля нагадують

25.04.2016 у нашому навчальному закладі відбувся захід «Дзвони Чорнобиля нагадують». Учні перейнялися чужим болем та вшанували пам'ять ліквідаторів хвилиною мовчання.
25 квіт. 2016

Великодні кошики

23 квітня 2016 року учасники центру «Орхідея» під керівництвом Говорової Н.А. представили створені ними Великодні кошики.
23 квіт. 2016

Участь в міських змаганнях зі спортивної техніки туризму.

22 квітня команда учнів нашої прийняла участь у міських змаганнях зі спортивної техніки туризму.
20 квіт. 2016

Подяка від міністерства екології та природних ресурсів України

Наш заклад отримав подяку від міністерства екології та природних ресурсів України за участь у Всеукраїнському конкурсі «До чистих джерел».
14 квіт. 2016

День цивільного захисту.

13 квітня 2016 року в закладі було проведено День цивільного захисту в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати!»
13 квіт. 2016

Благоустрій території школи розпочато!

Учні та працівники закладу активно долучились до благоустрою подвір′я школи та прилеглої території.
13 квіт. 2016

«Кластер Еко-Альянс 4.0» створено!

12 квітня 2016 року наш навчальний заклад підписав угоду про участь в екологічному Кластері Центрального регіону в концепції сталого розвитку «Кластер Еко-Альянс 4.0».